Kış güneşi

Mayıs 10th, 2013

Z37578 1 s Kış güneşiSabah erkenden kalktım. Her zamanki gibi kahvaltımı yaptım ve hemen hazırlanmaya başladım. Hava her zamankinden daha güzeldi. İstanbul uzun aradan sonra güneşi tekrardan görmenin mutluluğunu yaşıyordu. Ben de bu mutlulukla dershaneye girmek için hazırlanmaya başladım.

Ben ince montumu giyindim ki, annem hemen kalın adidas montumu giydirdi. “Bu havalar güven olmaz, dedi annem”. indirimli ayakkabıların satıldığı mağazadan aldığım puma ayakkabı modelleri ayakkabılarımı giyindim.

Her zaman ki gibi dershanede derslerimiz uzadı, canım da sıkılıyordu aklım güzel havalardaydı. Ders bitti ve eve doğru yürümeye başladım. Hava birden soğudu; annem haklıydı bu havalar da ince monta güvenmek gerçekten de akıl karı, değil.

İyi ki adidas montumu giyinmişim. Montun rengi bir harika, her türlü kıyafetli ile kolayca kombin yapılacak renklerde bu mont. Adidas montum pembe, kırmızı, mor ve siyah renkler kullanılarak tasarlanmış. Montta kullanılan malzemeler de gerçekten de çok kaliteli malzemeler.

Büyük paralar ile aldığım montta değdi. Adidas montun yapımın da kuş tüyü malzeme kullanılmış  Kuş tüyü malzeme sayesinde mont hafif ve iyi ısı yalıtımı yapıyor. Ucuz mont alıp da 2 gün içinde deforme olmasını istemiyorsanız, adidas almak gerek.

Severek kullandığım bu mont geçliğin ve dinamizmin bir göstergesi durumunda. Modayı yakından takip edenlerin vazgeçilmezi bu montlar.  Hem rahat, hem de her zaman şık görünmek isteyenlerin tek tercihi adidas kuş tüyü montlar.


Trackback URI | Comments RSS

Leave a Reply

Name (gerekli)

Email (gerekli)

İnternet sitesi

Speak your mind

Yorumu göndermek için aşagıdaki cevap yazarak yorumu göndere tıklayın

İpucu : Parantez içindeki cevabı kutucuga yazınız

31 - 30 = ( 1 )